| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Podle popisu mi přijde normální tříleťačka.

Každé dítě je jiné a ve 3 letech ty rozdíly můžou být dost velké.
V tomto věku spousta dětí dokonce nezvládá školku vůbec.

To že ty nejmladší ve školce potřebují asistenci, zejména při oblékání bývá obvyklé. A ve školce jim pomáhaly učitelky, příp. starší děti.
Jak když byly moje děti v tomto věku, tak teď když do školky začaly chodit moje dvě tříleté neteře.

Dost možná bych zvážila spíš změnu školky, nebo požádat o změnu třídy, pokud se učitelka podivuje nad tím že ani ne třílěťačka potřebuje pomoc s oblékáním.

Moje jedno dítě nejdelo ve školce skoro nic, a doteď i ve škole sní nejčastěji jen "polívečku", plus nanejvýš rajskou nebo těstoviny. Zaostalý dle mého ale není :)

To že dítěti něco řeknu 20x a nic moc se neděje se stává napříč věkem tak do puberty :)
Pokud máš pocit že opravdu nereaguje neslyší, zvážila bych možnost vyšetření sluchu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.