| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak ony feny samosebou existují a fenismus bývá koníčkem mnohých svobodných dívek - je to docela fajn tréning sociální komunikace a seznamování se s tím, co jsou chlapi zač :-)

Pokud narazím na fenu, nebudu psát zatrpklé blogy, z nichž je dost patrno, proč je muž autorky ochoten nechat si spadnout mozek do kalhot při sebelacinějším triku, nýbrž útok poměrně lehce odrazím nebo udusím hned v zárodku - stačí často jedna věta.
Fena umí zacházet s vysokým procentem mužů (a nemusí to být žádná mrcha, někdy jde o extrémně zamindrákované chuděry, které intuitivně vyhledávají ještě slabší oběti než jsou samy), ale málokdy dokáže oblbnout jinou ženskou - to musí být ta dotyčná fakt blbá nebo zcela netečná.

Tudíž existuje jediný recept - sejmout fenu všemi dostupnými prostředky, ale zároveň tak, aby si chlap nevšiml, že se na fenu plive.

Jojo, to býval můj koníček - nejen v rámci vlastních partnerů, ale i cizích, když jsem viděla bezmocné kamarádky či známé.
Bohužel příležitosti procvičit si jednání s fenou dost řídnou, holt nejsme nejmladší. Ale v létě jsem jednu možnost měla a nesmírně jsem si ji užila - a nakonec i můj drahý :-)

A přitom je to tak jednoduché, jak jednoduché jsou postupy feniny, netřeba ani moc přemýšlet a vymýšlet.
Fena se buď sama znemožní i před chlapem, pokud je nablblá, nebo vycouvá, pokud je dost inteligentní, aby pochopila, že musí o dům dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.