| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To řeším taky, i když ne tady na diskuzi, tady jsem se jen dovolila pozeptat na to, jak to řeší matky samoživitelky, když jsou nedejbože bez práce a nemají kde bydlet, protože ta situace jistě není ojedinělá...ono totiž nikde není psáno, že i kdyby dítě do té školky mohlo, tak tu práci najdu a hned...ovšem jak jsem psala, tady na vesnici je to zabité...v tom městě je alespoň soukromá školka, ale zase bych musela mít dobrou práci...něco jsem už zkoušela i na doma, ale to nakonec nešlo, protože jsem u toho trávila celý den včetně víkendů, abych vydělala pětikilo týdně a ani jsem se vůbec nemohla věnovat dětem, takže nula z nuly pošla...je to prostě debilní situace, ale je to tak, tak se snažím hledat nějaké východisko, ptát se na možnosti, nic víc nic míň...dávky nemám skoro žádné a nikoho nezneužívám, takže prrrr....jen se prostě zajímám, jestli mám nějaký možnosti nebo ne...a i kdyby, člověk někdy v nouzi potřebuje pomoct - a tím vůbec nemyslím sebe, je spousta mamin, co jsou na tom mnohem hůř než já...a to jim ještě někdo bude závidět na přechodnou dobu ty dávky, jen proto, že nemají jinou možnost? To by bylo lepší, kdyby děti byly v děcáku a matka pod mostem, jen proto, aby nebyla na nikom závislá?....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.