| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aleno,

ne, opravdu jsem přesvědčená o přínosu takového hoédnocení a zejména v první třídě. Ty změny každý měsíc byly u některých dětí obrovské. U některých ne, ale u jiných zase třeba první tři měsíce bylo potřeba se vídat skoro denně. Ta zpráva jednou měsíčně je takový dobrý kompromis, že v případě rodícího se problému máš ještě čas s tím něco udělat, a zase tam, kde je vše v normě, tak je to tak akorát na ujištění se, že se opravdu nemusíš obávat.

Ostatně, jak je to dlouho, co tu byla debata o tom, že jsem si dovolila poznamenat, že někteří rodiče bezproblémových dětí stály frontu po dvouhodinových třídních schůzkách, jen aby se ujistili, že je vše opravdu OK? A bylo to 14 dnů po začátku školního roku, v druhé třídě...a já jsem byla ta špatná, že mi to přišlo zbytečné ~d~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.