| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mě zase fascinuje to, jak tu tolik lidí vykládá něco o tom, že máme spát jenom s mužem, se kterým si umíme představit mít děti - jako by snad to, jestli žena chce nebo nechce mít sama děti záleželo jenom a pouze na tom s jakým chlapem by to bylo ~a~ Ona sama za sebe jako žena na děti a na to kdy je chce mít zřejmě žádnej názor mít nemůže ~a~~a~~a~. Já děti mít nechci a to NIKDY ani teď ani nikdy jindy a je úplně lhostejné, jak by měl vypadat případný potenciální muž, takže podle slov výše zmíněných žen, bych neměla mít sex nikdy a zůstat panna nadosmrti. Ještě vtipnější je, že tu pak takový lidé prohlašují něco jakože "ale my přece nikomu nezakazujeme mít sex, pouze chceme aby se choval zodpovědně" jako aby se z toho vyvlekly. Tak teda aby bylo jasno. Pokud nechci žádné děti a platí že mám mít sex jenom s tím s kým bych si je uměla představit, tak to podle vás znamená, že nemám mít nikdy sex. Tečka. Takže opravdu úžasná rada do života. Já vím co bych dělala v případě nehody, šla bych na přerušení, takže bych to řešila a byla bych schopná nést následky. To je všechno. Tyhle rady typu nespěte s tím s kým si neumíte představit mít děti jsou totální kravina. Kdyby měl dotyčnej aspoň koule na to přiznat co po takovém člověku chce a přestal se tvářit, že každá ženská by si dítě nechala pokud by měla nějaké fajn zázení a fajn chlapa. Na ničem z toho NEZÁVISÍ jestli chci nebo nechci mít děti. Já je prostě nechci, nikdy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.