| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak my jsme nějak zapomněli vyprojektovat místo na sušení prádla:-D a stěhovali jsme se na zimu, takže jsme sušičku pořídili zároveň s pračkou.


1. Jak moc vám sušička oblečení srází?

Nedávám do sušičky zimní bundy :-D prý jsou krásně nadýchané, no - já jsem synkovi jednu srazila. A nesuším v ní trička ani na šetrný program, já je totiž ráda vyžehlená a žehlím :-D. Taktéž nepoužívám na svetry, na kterých mi záleží, na společenské oděvy. Jinak tam rvu i punčochy, ač se to nemá a výrobky i s obsahem lycry, ač se následně občas spíše vytáhnou :-D



2. Při používání šetrných či ekonomicky výhodných programů usuší se prádlo pořádně?

Záleží, o jakých programech se bavíme. Ta naše jich moc nemá - já vlastně jedu pořád na šetrný program a střídám - když žehlím - na žehlení, nebo úplně do sucha, chci-li rovnou skládat.
Rovnou skládám ručníky, některá povlečení, džíny, mikiny, jak je to teplé, přejedu rukama.

Co nefunguje dosucha v naší sušce na první pokus bývají třeba deky. .. jak se tam melou, vyndavám je vlhké, tudíž použiju znovu stejný program na dosušení, ale ohlídám už, aby jel třeba 10-15 minut.


3. Poznaly jste koupi sušičky na účtu za elektřinu? Tušíte, na kolik asi vyjde jeden cyklus sušení? Kdysi jsem to propočítávala.. dost těžce, protože jsme se čerstvě nastěhovali, máme spoustu elektrospotřebičů, dopočítala jsem na 16 Kč... ale zda je to pravda, to vážně nevím. Sušičku použiji tak 10 x v měsíci, takže mám dojem, že mi to za to stojí.

4. Jak moc velká pruda je čištění různých filtrů po každém běhu sušičky? U některých typů sušiček prý docela velká...?

Velmi malá, sušičku mám v místnosti, kde je WC, - nemám ten typ, co odvádí kondenzační odpad rovnou do odpadu. Takže do WC vyliju nádrž, je-li plná. Kouknu na velký filtr, je-li plný nepořádku, prostě shrábnu.. a hodím do koše.
Další 2 filtry stačí jednou za pár cyklů sušení.




5. Jaký typ sušičky máte a jste spokojeny? Případně s čím spokojeny u vaší sušičky nejste? Jakou byste doporučovaly?

AEG.. při příštím nákupu bych zauvažovala o vývodu kondenzované vody přímo do odpadu. Jinak by to ještě mohlo skákat z pračky, do sušky, pak ven a poskládat se :-D



6. Můžou do sušičky obyčejná trička, tepláky, mikiny, záclony, závěsy, cíchy (nejde mi teď o cedulku, jasně, že se můžu podívat na každý jednotlivý kus oblečení, myslím spíš obecně, hlavně to srážení)?

Vše uvedené tam dávám. Krom těch některých triček a jsem trochu opatrná u nových věcí. Většinou ty drahé (nacpané tam omylem) .. přežijou lépe než ty levné.


6. Chcete-li mi sdělit ještě něco k tématu sušiček a tím mi usnadnit rozhodování, sem s tím~:-D

Jde z ní velké teplo :-D. Máme v místnosti, kde je pračka a WC a někdy otevírám dveře, zvláště v zimě, kdy se topí, aby šlo vlhké teplo do patra. ..

V létě je to ovšem šílené :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.