| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nejvíc se mi sráží silná bavlna, takže dětské tepláky a rifle beru rovnou o číslo větší. Dospělácké rifle do ní radši nedávám.
Povlečení se nesrazilo vůbec.
Asi nemám ekologický program, nevím. Ke každému programu si můžu navolit počet sluníček, suším pouze na jedno, asi se pak suší dýl, ale přijde mi to k prádlu šetrnější (a jsem líná to přenastavit).
Neznám mokré prádlo, vždyť tam jsou senzory, které vyhodnotí a popřípadě přidají pár minut sušení, aby bylo prádlo opravdu suché.
Vlastně jo, musím zapínat povlečení, jinak se vše zachumlá do sebe a vyleze na povrchu suchý a uvnitř vlhký uzel.
Vyčistím jeden filtr, ani ne po každém sušení a vyleju jednu nádobku z vodou. Chtěla bych jí rovnou napojit na odpad, ale u mé sušičky to není možné, což mě celkem štve, byla dost drahá a brala jsem, že má všechny vymoženosti.~q~
Dej si pozor na ovládání, já mám hodně složitou, dle recenzí asi špatně přeložený návod. Nastavila jsem jí horko těžko při prvním sušení a už to asi nikdy nebudu měnit.
A dávám do ní všechno prádlo, nehledím na cedulky. Akorát teda dopělácké rifle a svoje dražší oblečení radši ne.

Sušičku miluju, mám prádelnu nebo můžu sušit na půdě či venku a suším jen v sušičce. Používala jsem jí i v letošním létě, prádlo ze sušičky je lepší, po jedné várce usušené venku, jsem se zase vrátila k sušičce.
Elektrika se nám nijak závratně nezvedla a to suším denně a nehledím na noční proud.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.