| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

S trochou červenání přiznávám, že jsme se s malým dívali. Nemůže spát kvůli rýmě a navíc je to pořad přesně podle jeho gusta :-).
Doktorka Kateřina je ze všech soutěžících bezkonkurenčně nejtlustší, což, hanba mi, polechtalo tu horší stránku ve mně, škodolibé hahaha. Ale myslela jsem si, že to je na vrub klimakteria, takže ve skutečnosti moc není co se řehtat.
Marek Eben je podle mě už pár pěkných let za zenitem a některé jeho vtipy jsou ultratrapné, ale pořád o dost lepší než - řekněme- Jan Čenský.
Pro Marka Taclíka mám nějakou slabost či co. JE takový dojemný, člověk by mu uvařil a řekl, ať si to tak nebere :-).
A Leoš Mareš mě už po několikáté mile překvapil, jak dobře a sympaticky působil.
Ale úplně nejvíc se mi líbilo, jaké měly ženy v té hromadné scéně, kde zdvihali chlapy kladkami, šaty. Některé byly úplně krásné a to jsem v televizi neviděla ani nepamatuju. Nádherné ženské. Paráda.
Jinak mi ten pořad sám o sobě připadá dost nudný. Ale malý se dobře bavil až do konce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.