| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"napište mi někdo, že existuje i normální mužský nebo neusnu!!!"

Annno, můj manžel je mnohem lepší rodič, než já. Je to chlap, co neutíká, je upřímný, pracovitý a milující. O děti se odmalička staral, koupal je, mazlil, doma se nebojí žádné práce. Pomalu zrekonstruoval dům, zrekultivoval zahradu...ale taky výborně vaří.
Když onemocněl syn, ustál slušnou nálož povinností - jezdil za námi do nemocnice denně z práce, vrátil se domů, vyzvedl holky, ráno jednu předal babičce, druhou odvezl do školy. Po práci za námi a znovu. Občas se s babičkou podělili, že třeba holky byly u ní (bydlíme vedle sebe), ale dělal vše pro to, aby trávily spolu hodně času. Když jsme se se synem vrátili z nemocnice, naučil se připravovat infuze, napojovat (děláme to denně spolu) a veškerou další péči. Taky vaří psům ~;((.

Ta jeho péče a láska je zatraceně vidět na jeho vztahu s dětma. Ty se pořád ptají, kdy přijede táta z práce. Je to táta, po kterém jsem jako dítě toužila a neměla ho(otec byl cholerik, jsem jeho kopie). Jsem ráda, že je to táta mých dětí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.