| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"stačí něčím i dost málo vybočovat a už si lidi všímají víc, než je očekávatelné"

Valkýro, v tomhle jsi ale spíš zvláštní výjimka ty.
Mě si nikdo nevšímá a nevím o nikom, kdo by trpěl zájmem svého okolí podobně, jako ty.
Možná někde na vesnicích, nevím, tam jsem nikdy nežila, ale fakt neznám člověka, který by byl předmětem nějakého sledování a hodnocení svých sousedů, donášelo se to k němu a nějak mu to ovlivňovalo život.
Ano, stalo se mi, že mi sousedka sdělila, co všechno má odpozorováno ze života naší rodiny, ale neovlivnilo mě to absolutně nijak, jen jsem se tomu podivila, protože já jsem tu paní do té doby neznala, vůbec jsem si nevšimla, že je naší sousedkou (v jedné ulici). Takže asi na této úrovni já mám vzájemné sledování se se sousedy ~d~
Jestli nějak vybočuji z něčích představ, to vůbec netuším.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.