| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stromek bude až zítra. Nějak jsem odkládala věci na poslední chvíli, tak musíme sehnat dědovi rámečky na fotky 15x21 cm. Tož jsem zvědavá. Ráno vyrazím do Fotolabu tady kousek, když bude zavřený nebo rámečky nebudou, tak velké Tesco.
Rybu letos na Štědrý den mít nebudeme. To mi všichni pořád radili, ať nějaké starosti taky nechám na manželovi, tak dostal za úkol sehnat nám rybu. Tak bude kuřecí řízek :-) Aspoň nám nezaskočí kost, že :-)
Cukroví mám jedno, mátové linecké. Upekla jsem makový kringel, nikdo ho nejí. Vánočku jsem odpoledne rozmrazila, přinesla mi ji mamka z Alberta. Na 27. mám jeden dort a na pátého ledna zkoušku a sedmého seminárku. Už bych měla začít číct tu knížku aspoň...

Zoe mi sežrala kus antiperspirantu - toho tuhého pod paže. Šklebila se, jak by hovno sežrala, ale furt se po něm natahovala a hulákala mňam. Včera rozkousla sáček s vápníkem, co jsem měla nachystaný pro kupce ještěrek, taky řvala že chce další mňam. A přitom jí nabízíme všechno, ovoce, maso, pečivo...asi jiný gang. Za co ji ale musím pochválit, je to, že si sama umí povysávat nos. Vyleze na skříňku s televizí (no, budiž), vrazí si do nosu sprej, vezme odsávačku, zapojí, zapne vysavač, vysaje, vypne, odnese odsávačku do koupelny, tam ji strčí pod vypnutý kohoutek a vrátí ji zpátky na místo. Poklad :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.