| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mandelinko,

to mne zajímá - čemu říkáš NEKRITIČNOST?

Já si pod tím představím, že někdo vytvoří něco odfláknutého, průměrného nebo rovnou ošklivého, A CHCE PO OSTATNÍCH, ABY TO OBDIVOVALI. 150kg ženská si vezme minisukni a nakrucuje se, jak je sexy, případně její dítě průměrně zafidlá na housle jednoduchou skladbičku a ona chce po svém okolí, aby jí potvrdilo, že má doma malého Kubelíka.

Což by se mi - takto položené - taky nelíbilo, protože by to po mně vymáhalo tvrzení něčeho, co tak necítím. Ale pokud by ta samá ženská tomu samému dítěti zatleskala a řekla mu, že se mu to fakt povedlo (protože na začátku mu to nešlo vůbec a doma pilně cvičilo a dostalo se do té fáze, že se to dalo bez ostudy předvést publiku), tak by se mi to naopak velmi líbilo (jako že by ani netvrdila, že je to druhej Kubelík, ale ani mu nezdůrazňovala, že sice jako to ujde, ale Kubelík z něho nikdy nebude).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.