| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Brunety - vystailovaná se mi líbí, Klára Issová se mi nelíbí, ani na této fotce, ani jindy ve filmech, nemusím jí a myslím, že sympatie taky hrajou důležitou roli, jak člověka vidím i vzhledově.
Blondýny - Krainová je tady na tom odkazu děsně moc vystailovaná, tady na té fotce se mi nelíbí. Jinak je mi sympatická a je to krásná ženská, ikdyž jí bulvár ukáže někdy nenalíčenou.
Bezejmenná blondýnka je na fotce moc hezká, jemná a sluší jí to.
Blondýna z proměny - hezká i před proměnou (možná proto, že na mě působí moc sympaticky). Po proměně má na sobě příliš makeupu, dle mě tedy. Na původní tváři má tuším drobný pihy, což mě osobně se líbí. Po proměne je taková moc gumová. Ale i tak jí to sluší.
Zrzky - Táňa je krásná, ať nalíčená nebo ne. Nalíčená je vyloženě samice. Ta druhá zrzka je taková nijaká. Stejně nijaká mi přišla vždycky Nicol Kidman.

Já osobně nejsem pro úplnou přirozenost - nechat růst chlupy, netrhat obočí, téměř nestříhaný a neupravovaný vlasy, nikdy se nelíčit.... Toho zastánce nejsem. Nelíbí se mi ale, když člověk všechno podřizuje svýmu vzhledu nebo když se člověk líčí tak, že po odlíčení není téměř k poznání. Myslím, že chlapi to mají podobně, alespoň doufám...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.