| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám nahoře dlouhé dřevěné police, na kterých mám dózy s moukou, cukrem, atd. atd., na polici pod ní hrnky, které jsou stále v oběhu. Občas, když jsou hrnky skoro všechny špinavé (v myčce), tak tu polici přejedu od prachu. Není to nic hrozného, mám to tak roky.
Nelíbí se mi všechno zakryté ve skříňkách, působí to na mě neútulně. Mám raději takový příjemný chaos (ale jen zdánlivý chaos ~j~). Návštěvám se to moc líbí. A ještě to stálo pakatel, oproti běžným kuchyním. Dole jsem si nechala udělat dvě skříňky s lamelovýma dvířkama a taky otevřené police na hrnce (barevné smaltované hrnce je úplně škoda někam schovávat ~;), je to všechno slonová kost, a je to takové mírně drblé, už od používání. Mám tu kuchyň moc ráda, je úplně podle mých představ.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.