| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, evidentne je to kus od kusu. Muj syn ma sice ADHD, ale je hodne chytry, ma vybornou pamet a tak jsme prvni roky skoly ohledne uceni doma nedelali nic krom podpisu ukolu, ktere si delal sam. Zato dcera, to je jine kafe, nekdy mam pocit, ze je uplne blba. Dneska jsem se vytocila, kdyz nebyla schopna pochopit trivialni pocitani , v podstate sestavit rovnici /je prvnak a pocitaj do 8/. Nechtela jsem, aby to vypocitala, potrebovala jsem, aby pochopila ten system, ale po hodine uz jsem byla zoufala. Nakonec to nejak pochopila, kdyz jsem ji to priblizila na penezich, ale jinak se proste nechytala. Sice s ni nejsou vychovne problemy, ale zjistuju, ze ty vychovne pro mne nebyly tak hroze, jako ta beznadej, co jsem nad ni citila dneska.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.