| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když se tím necháš pohltit, můžeš to v sobě nosit jako jizvu po císaři celoživotně.
Ovšem považuju to - s odstupem doby - za hloupost.

Obě děti mám po císaři a císaře jsem chtěla. Já bych zas žila s celoživotním traumatem z běžného porodu.
Tak jsem si přála císaře (kterého mi u prvního porodu nechtěl nikdo jen tak mírnyx týrnyx udělat), že se mi v podstatě pár dní před termínem přetočilo dítě koncem pánevním (moje poslušné dítě, s nímž dodnes pěstujeme telepatii :-) ), což v kombinaci s hypertenzí už důvod k císaři byl. A druhé pak už šlo automativky na přání - i když jsem na normální porod tázána byla (aby mě netraumatizovali :-) )

Kojení považuju za nesmírně důležité, ale pokud to nejde, tak to prostě nejde.

Císař necísař, kojení nekojení... je tolik OPRAVDU DŮLEŽITÝCH věcí a budeš potřebovat tolik energie a síly, že je zbytečné plýtvat s ní na malichernosti...

Teď je nejdůležitější, dát dohromady sebe i chlapečka - moc gratuluju a moc přeju, ať je všechno v pohodě a roste vám ve zdraví do krásy a chytrosti, a ať vám dělá jen radost :-)

A pamatuj si, že pro dítě je nejdůležitější spokojená matka.
MAtka vycukaná, která se trápí, at už čímkoli, přenáší neklid na dítě...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.