| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přejde to, ale musíš si holt srovnat priority. Říkám to v dobrém, a protože tak to podle mně je. Ono z toho začátku to jde těžko, prostě psychika, hormony a tak.

Měla jsem to podobně, dítě v 35.týdnu císařem, špatné průtoky, musel ven. Malinký, slaboučký, po porodu spadl pod 1.5 kg. Teď je mu 7 let a je to perfektní zdravý kluk.

Chce to nepoddat se tomu a vzít si z toho to dobré. "Perfektní" porod není to nejpodstatnější, to hlavní je zdravé dítě. Mně k tomu paradoxně pomohla právě ta JIPka, když tam člověk vidí ještě ty mrňavější, a co všechno se může stát a jak to kolikrát "nedopadne" i u těch "přirozených" porodů, kdy vytáhnou přiškrcený dítě apod. apod.

Holt plány, jsou plány, ale život je realita.
Nakonec mám císařem i druhé dítě, i když to už donošené. Tak jsem se sice chvíli vyrovnávala s tím, že jsem "neporodila" a nikdy už neporodím, ale co. Slovy klasika "život není to co chceme, ale to co máme".

Mám dvě krásné a zdravé děti, co na tom jak přišly na svět, co by některé jiné mámy daly za zdravé dítě.

A jizva - i přes to že dva císaře, tak dnes už ji ani nenajdu, jen snad proto že vím že tam je. Mám ji zhojenou tak, že není vidět.

Klidně si pobreč, ono ty vyplaví emoce a stres. A prostě dívej se dál, nepatlej se v tom, zbytečně tě to rozlítostňuje. Těš se z děťátka. Přežilo, a ty taky, taky to mohlo dopadnout jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.