| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje sexualni vychova... nekdy v jedenacti mi matka podstrcila knihu "Devcatka na slovicko". Mela jsem ji uz davno prectenou, neb jsem ji uz drive objevila vzadu v knihovne spolecne s knihou, "Kdyz divka dospiva". Na tu druhou maminka zapomnela, dostala jsem ji az nekdy v 18 prave s tim, ze na ni zapomnela. Nepamatuji se, ze by me doma nejak sexualne vychovavali. Pred prvni menstruaci me maminka poucila, co a jak, ale spise technicky - kde mivame vlozky ap. Vse jsem ale uz znala asi od kamaradek a z knizek. O vzniku deti netusim, kdy jsem se dozvedela. Pamatuji si jen, ze ve trech letech jsem vedela, ze mimina jsou pred narozenim v brise a ze se narodi v porodnici. Proces porodu jsem neznala, myslela jsem si, ze je doktor vyoperuje, ale bylo mi jeste dlouho pote divne, ze mama ma na brise jen jednu jizvu po brisni operaci a ta jsem vedela, ze je od jine operace a pozdejsiho data. Dale mi bylo divne, jaktoze jsou deti i po tatinkovi, kdyz se rodi z mamy. Zrejme se to nejak stane pri polibku. Neptala jsem se. Ve treti tride uz jsem vse znala, ale netusim odkud. ~d~

Mimochodem ty knihy jsou fakt "poklady". Z te prvni jsem mela dlouho tezke sny z toho, ze ve staroveke Sparte hazeli novorozence ze skaly. Z "Kdyz divka dospiva" mi utkvelo, ze samotna masturbace me sice nijak zdravotne neohrozuje, ale nutkani k masturbaci je jistojiste od toho, ze spatne dodrzuju hygienu a intimni mista me pak svrbi. Premyslela jsem dokonce, jestli mam nedostatky v hygiene jenom ja, kdyz se myji uz jako velka holka sama nebo je cune i mama, ktera me myla jako malou, protoze masturbuju uz od batoleciho veku, co pamatuju. ~t~

Ctyrlety syn je uz od te doby, co jsem pred dvema roky cekala dceru, poucen, ze maminka od tatinka dostane do briska seminko, kde to se spoji s vajickem a z toho tam vyroste miminko. Kdyz miminko dostatecne vyroste, tak vyleze ven. Na detaily - jak se dostane seminko do briska a jak miminko vyleze ven se neptal. Zkusmo jsem se ho uz pred casem zeptala, jak si mysli, ze se miminko dostane ven a bez zavahani odpovedel, ze pupikem. Takze to jsme trochu dovysvetlili.

Nase radne poucene dite me ale uz asi pred rokem dostalo trochu do rozpaku, kdyz pred dedou a babickou nahlas proneslo: "Maminko, popros zase tatinka, at ti da do briska seminko, aby se nam narodila taky dvojcatka, jako ma Karolinka..." ~t~

Tak ja jdu poprosit manzela, mam nutkani. Asi jsem se spatne umyla... ~;)~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.