| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem si právě všimla, že moje generace a mladší (nepočítám starší, to všichni snad kouřili), kouří jen fakt ty socky, nebo lidi s nižším vzděláním, a vyšší váhou. Beru to, že to je pro ně kompenzace a masáž svého životního bebí, ať je to paradoxně nedostatek peněz, nebo čehokoliv v životě, čeho je jim líto. Ale je fakt, že pracuji blízko ubytovny, kde nepotkáte nikoho bez cigarety na ulici. Asi jako bezďáci alkáči, kompenzace života (já a moje cigaretka, jen tu mám, jen tu mi neberte...). Napsala jsem bývalému sms, čtné snad vydrží v jeho hlavě více než řečené po telefonu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Před vložením příspěvku se musíte nejdříve přihlásit.
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Kosky