| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj. Před pár dny jsem byla u zubařky na preventivce a pod jedním už mrtvým zubem se mi asi dělá zánět a pobolívá to, doktorka navrhla endodoncii (snad to píšu dobře), tj. celé to rozvrtat, znovu vyčistit kanálky, a pak že z toho zubu už moc nezbývá, tak nahoru asi bude muset korunka. Ufff. Nechce se mi do toho, ale budu asi muset. Ovšem po finanční stránce - orientační výhled: čištění kanálků 3500 Kč, pak nějaký čep nebo co do toho zubu (ani nevím, co to přesně je) 1500 Kč, korunka dalších 4-5 tisíc. Ztratila jsem řeč a ani mě v tu chvíli nenapadlo se zeptat, jestli existuje ještě nějaká jiná (levnější) alternativa, kromě toho chodit s bolavým zubem nebo dírou v puse, samozřejmě. Nevíte, jak to je? Co kdybych na to fakt neměla? Neměla by vždy existovat nějaká varianta hrazená pojišťovnou? Jako ty peníze dohromady nějak dám, ale je to docela zásah do rodinného rozpočtu. Zeptám se samozřejmě ještě jednou i přímo zubařky, ale nejdřív hledám info jinde.
Díky za názory.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.