| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

kvůli procentům nejít na krajský kolo? to bych si nechala dát písemně a pak bych to poslala na mšmt, kde se pořád mluví o toml jak je nutný podporovat nadaný děcka, teď by to fakt potřebovali slyšet, že je někde problé, pořád tvrdí, že to není pravda, jenže on se nikdo neozve, jak by to mohli vědět? mohli by pak přinutit školy ke změnš, jenže když jsme řekla, že toto se děje, tak se mě zeptali kde? povídla jsme o svých zkušensotech, dívali se na mě jak na exota, co to máme za blbý školy? odkud že to jsem? to přece musí být nějaká divná výjimka, takto to není

a ono to tak je, jen se to obecně neví

aspon mám potvrzsený, že je proč do těchto věcí rýpat, směle do toho :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.