| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"rady si ten popcorn daji a ja jim nehodlam rikat, ze s ho mohou dat pak, protoze za nej nehodlam utratit vice, jak petku"

A to já jim zas klidně řeknu.

Kdybych byla v situaci, co píše Federika, tak bych jim na to asi dala, ale se skřípěním zubů, aby neužírali ostatním. Ale vadilo by mi to, prostě když se nežere s prominutím v divadle při představení, tak proč v kině? Tak buď se soustředím na film nebo na jídlo, na to, aby si člověk bezmyšlenkovitě cpal potmě do pusy něco, na co se ani pořádně nesoustředí, mi to přijde trochu škoda. Když už bejt tlustej, tak z něčeho, co si aspoň pořádně vychutnám. ~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.