| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale Kili, řekla jsem jen, že mě těší tvoje vážná(pokerová), neopominutelná a lehce nadřazená sebeprezentace coby součást místní atmosféry.

Já pochopitelně dokážu vygůglit něco o nosní mandli a něco málo i tuším, akorát je to takové osamělé, jsem v situaci, kdy preferuji virtuální společnost před latinou. Předpokládala jsem, že s problematikou nosních mandlí se alespoň teoreticky potká každá druhá matka a že tím pádem obecné srozumitelné info není od věci, jako by byl třeba dotaz na fungování jaderného reaktoru.

No nicméně v duchu svého bridge jsi měl tradiční potřebu mě lehounce povychovat~t~

OT, je to jeden z důvodů, proč mám zástupy bílých lidí malinko v paži. Víš co? Moc nám toho nedali a já jsem ráda ráda, že v přímém styku s nimi si dokážu sjednat korektním způsobem alespoň respekt. Je tedy pravda, že s nimi nemluvím na úrovni "vykrvácenej chlapeček", to je zase moje stylizace, nemůžu tu ustavičně plakat nebo hrát bridge~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.