| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já vím, jak se cítíš.... Když jsem šla před skoro 2 měsíci pro test, dělalo se mi z představy // normálně fyzicky zle, ale pořád to ještě bylo dobré, byla ještě naděje. Pak jsem doma test udělala, tam v sekundě dvě dálnice, já se rozbrečela a test hodila po svém hodném, milovaném muži, se kterým máme už 3 děti.. Teď jsem ve 12.tt, doba, kdy jsem mohla jít na ITP, už pominula, já to prostě nedokázala. Nezvládla jsem vzít do rukou takovou moc a rozhodnout, že tohle dítě se už nenarodí, protože je už "nadbytečné". Za těch několik týdnů jsem se posunula, vím, že nechci, aby se mu něco stalo, doufám, že se v pořádku narodí, ale nějaké pocity štěstí a těšení se prostě zatím nepřichází.. Je to pro mě pořád hodně těžké, je mi 40, zrovna jsem si říkala, jak už je to fajn, že je trio už samostatnější, v práci jsem postoupila na pozici, o kterou teď samozřejmě přijdu, finance budou taky znát, ale když jsem už v 5+5 viděla na UTZ, jak mu ťuká ~s~, nemohla jsem prostě jinak... Noci nemám úplně klidné, napadají mě černé myšlenky a mám veliké obavy. Nikdo mi nezaručí, že budu příštích 20 let fit, je to přece jen obrovský závazek a opravdu na dlouho, rodiče taky nemládnou, bude potřeba se o ně nějak starat... Před 2 lety mi ještě hlídali, když jsem nastoupila znovu do práce po 3.RD, ale zvládnou to ještě za 3 roky? Už před časem je to dost zmáhalo... no honí se mi toho hlavou moc, dneska mi nad ránem zemřela výborná mnohaletá kamarádka a kdyby si dítě pořídila jako já, tak by ho prostě vychovat nestihla.... mám strach.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.