| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevnímám počátek těhotenství jako shluk buněk. Vím, že jsou živé. Dřív kdysi jsem chtěla klasiku, dvě děti, kluka a holku. Pár let uběhlo, hodiny zatikaly, a já chtěla dítě. A pak už pořád jen jedno. Taky to bylo tím, že jsem se motala ve špatným výběru chlapů. To jsem si v hlavě naštěstí přecvakla, ale ... i tak už bylo na některé věci pozdě. Nemám nic proti 40l maminkám, když to zvládají proč ne?
Ale já sama jsem si říkala, že nechci být jako moje máma, která mě měla ve 36 l. A celý život máme vztah, no hodně pošramocený. Když se narodil syn, byla jsem šťastná.
A při představě holčičky jsem se bála, že by to dopadlo stejně jako mezi mnou a mojí mámou.
A teď i díky věku a únavy z posledních měsíců, mojí náladovosti, netrpělivosti..prostě se na mimčo necítím. Já sama nejsem 100% v pohodě, a abych byla, nemůžu přeci chtít po malým tvorečkovi. S tím se musím poprat já sama. Abych si pak nějak "vybíjela" frustraci ze života na dítěti, to ne, to opravdu ne.
Život je fajn v tom, jak je každý nastavený jinak. Sousedi mladší než my, mají děti 3. Začali o dost dřív, a tak to oba chtěli. A o tom to je.
Horší by asi bylo,kdybychom s přítelem nenašli společnou řeč. To teprve by asi byl průšvih.
Každopádně děkuju a přeju vám všem hodně štěstí, ať máte 1 nebo 4 děti. A pěkný život i všem ne-dobrovolně bezdětným.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.