| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bohužel nikoho takového nemám:(.

Manžel je invalida prvního stupně +HPP. Znamená to tedy, že pokud vyděláme do té sumy, tak platit nemusí? A zdravotní také ne? je to 1-2 trhy měsíčně, takže opravu vedlejší příjem.

Vše si schovávám. Kupuji ve velkoobchodu na IČO jen to co potřebuji normálně a fakturu si schovám. Příjem zapisuji do pokladního sešitu a mám ještě excel.

Na konci roku, až budou daně... nyní mi je dělají v zaměstnání. Pak si mám tedy podat daňové přiznání sama. nechat si od zaměstnavatele udělat ten papír na přiznání a vyplnit si daňové přiznání sama...__ tedy manžel. Podnikám víceméně já, ale ŽL je na něho, protože mě hrozí ztráta HPP.

Já vrábím, prodáváme společně

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.