| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Salso, mám stejně staré dítě, tak ti napíšu srovnání:

"Velmi málo navazuje oční kontakt, - to naše navazuje
nežvatlá,- někdy jo, někdy ne, podle nálady

nereaguje na zavolání ani žádný povel - většinou reaguje

- otočí se jenom za zvukem (tlesknutni atd.)- to také dříve dělala

. Taky je mu jedno jestli tam ja jsem nebo ne - příjdu třeba z nákupu a ženu se za ním a on se na mě ani nepodívá. - začala na mně dost viset a vadí ji, když odejdu; když se někdo z rodiny objeví, tak výská nadšením

Pořád se kývá dopředu a dozadu. - to nedělá

Vsechny detské říkanky (paci-paci, jak je velky atd. jsou úplně jak z jného vsmíru). - to je jí také buřt, ale když zpívám, tak si brouká melodii

Taky na nic neukazuje, nic nechce :-(. - naše také ne, vezme si to sama nebo jen začne řvát a já hádám, co jí vadí/co chce

Mám ale holčičku a ty se vyvíjejí trochu jinak, než chlapečci. Holky mají vývoj postupnější, kdežto kluci víc skokový. A také se stává, že jak se děti kolem roka více věnují fyzické zdatnosti, upozadí vývoj v komunikaci. Pak se zdá, že je tam regres.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.