| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Skořicová, mě tedy taky trochu překvapuje, jakou jsi tu dostala sodu, ale popravdě psát do diskuze, kde bude reagovat hodně čerstvých matek ("hubnutí po porodu") toto "PS: Kojení a kecy okolo z toho prosím vynechme, děkuji. " nebylo zrovna taktické.

Mně např. vůbec nebylo jasné, jestli teda považuješ cvičení při kojení za ok, nebo proč co máme vynechat, jelikož existují názory, že intenzivní zátěž při kojení není vhodná. Jestli jako máme ignorovat tento názor, protože ho nesdílíš.

Že se jedná o to, že kojit nebudeš, mě vůbec nenapadlo. Takže jsem nereagovala, protože bavit se o hubnutí po porodu a vynechat přitom vliv na kojení nedokážu.

Kdybys rovnou věcně napsala, že kojit nebudeš, poradila bych ti, že můžeš (a máš) začít cvičit hned v porodnici (stejně jako i kojící), a zvyšovat zátěž co ti tělo dovolí průběžně, jídlo dle obecných doporučení... prostě skoro jako nerodivší hubňule, jen přidat specoš cviky na pánevní dno a břicho po porodu - ty podle toho, jak dopadne po těhotenství svalstvo, někdy nelze posilovat klasicky hned.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.