| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dabo, to mě taky napadlo, když jsem to četla, že bych ho asi vyloženě nenutila chodit ven nebo sportovat, jedině pokud by měl třeba nadváhu nebo tak něco...ale jinak jsou děti, které jsou prostě radši doma a něco si dělají...otázka je, jestli je ideální, když je pak většinu času na PC...to pak chce doma se mu opravdu věnovat a najít nějakou zajímavější činnost, já to vidím u našeho, že když mu nabídneme nějakou zajímavou činnost (kterou si pak třeba i dělá sám...), tak si na PC ani nevzpomene...zatímco, když neví, do čeho se pustit, tak většinou nakonec skončí aspoň na chvíli u toho počítače... A když ho vytáhneme ven, tak je naprosto spokojený:-), ale sám by nešel, jedině s nějakým dobrým kamarádem a to tedy nevím, jak se takový kamarád pro dítě hledá...když v blízkém okolí nikdo takový pro něj vhodný nebydlí a ve škole to taky neklapne, už jen proto, že všichni dojíždějí celkem zdaleka...~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.