| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím o radu zkušenější.
Jde o rodinu s malými dětmi, bydlí ve vlastním domě, na který mají hypotéku. Žena je doma na rodičáku. Její tchán je rozvedený, alkoholik a schizofrenik, bydlí s nimi bez nájemní smlouvy, bez příspěvku na domácnost, jen aby nebyl pod mostem. Není schopen udržet si jiné bydlení, neplatí nájem, všechno propije. Má za sebou i násilné činy (napadení).
Jde o to, že rodinu terorizuje svým chováním, v noci je nenechá spát, zve si tam kamarády alkoholiky, jeho snacha se bojí a celá situace ji vysiluje. Doktorka jim řekla, že ho bez jeho souhlasu nelze nikam umístit, i když nedodržuje léčebný režim.
Má ještě dceru, ta má taky dvě malé děti, a nemá čas ani prostředky, jak zajistit péči o otce tak, aby nikoho neohrožoval. Co je možné v této situaci udělat? Existuje nějaká poradna nebo neziskovka, která by pomohla situaci efektivně řešit?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.