| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, cítím to stejně. Třeba to s tím - budu projíždět, můžeme se vidět? - ale s tím, že bych ráda, kdybych mohla přespat, ale někdy rovnou řeknu, že jen na kafe, že už nocleh mám. Vím, že to máme s kamarádkami stejně, taky mohou k nám přijet a nebudu je hnát do hotelu. Ale sem nikdo moc nejezdí. Jsem tu sama. Já když jedu do svého rodného kraje, tak obvykle za víkend nestihnu ani vše, co jsem si naplánovala. To je pořád, ať ještě nechodím, že jsem tak málo, že jsme si nestihly nic říct.. přiznám se, že mě to mrzí, ale je mi to i milé, vím, že mě vidí rády a já vidím ráda je. to prostě člověk cítí. Jsem za takové lidi vděčná. A moc si vážím toho, že ani ty roky, kdy tam nejsem, na tom nic nezměnily. Holky, když se dozvěděly, že jsem nemocná a nemohly přijet za mnou do nemocnice přes celou republiku, posílaly mi balíčky, čaje, vitamíny, knížky, křížovky i dárky jen tak, když jsem měla dle jejich slov - Vánoce na hov.. strávené na JIP. Jsou to zlatíčka.~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.