| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Pripojim se po nekolika dnech.
Ono to neni tak jednoduche. Ja mam jednu znamou, ktere se snazim 30 let vyhybat. Pred 2 lety se pristehovala na stejnou ulici. Pokazde, kdyz jde kolem, se stavi. Nekdy i s nejakymi dalsimi znamymi. Neustale zve na oplatku, ja tam nejdu, doufam, ze pochopi, ze se pratelit nechci. Ona se stavi opet. Pred rokem mi prijely dve kamaradky na tyden na dovolenou. Jako na smulu zrovna sla kolem, kdyz jsme vyndavaly kufry, a hned se zapojila, pak pozvala na obed, ja odmitla, ze s nimi chci byt sama, ona se pripojila a nesla, cili jsem musela pozvat i ji. Pak zustala, kdyz jsem chtela s nimi jet a ukazat jim okoli, klidne usedla do auta taky, ja celkem silela, kamaradkam to bylo hodne neprijemne, ale zadne prime vysvetlovani nevnimala. Pak nam urcovala, kam jet, coz jsem sice ignorovala, ale vubec to nevnimala. Kdyz jsme se vratily, odvezla jsem ji pred jeji dum, aby s nami zas nesla, jenze ona dobehla opet, ze ma hotovou veceri, ze musime, a at vemu sebou pivo, ktere mi holky privezly a ktere nemohla videt jinak, nez ze mi otevrela lednici. Neprijelmne otravovala, dokud kamaradky nerekly, ze se ji jinak nezbavime. Jedna z nich je vegetarianka, nutila ji parky a urazila se, kdyz odmitla. Druhy den stala u dveri a nasedla do myho auta, ze s nami pojede na vylet a urcila kam. Tam jsem ji vysadila a odjela pryc. Volala za nami, at ji pak vyzvednem.... Druhy den ranom opet, mela sebou cerstve pecivo. To uz jsem byla nucena ji na ostro rict, ze jsou to moje stare kamaradky, ktere jsem rok nevidela a ze nechceme travit cas s ni. Sice se urazila a odesla, ale kdyz odjely, opet volala, obchazela muj dum, kdyz jsem ji nebrala telefon, nahlizela do oken, jestli jsem doma, cekala u meho auta, kdyz jsem s tim nepocitala a sla se mnou ke dverim.... proste nektery lidi jsou uplne neunosni a na vedomi neberou. Podarilo se mi to utnout az tehdy, kdy jsem byla pozvana na jeji narozeniny, ja mela nekolikrat vymluvu, ona prelozila, opet, a nakonec jsem bez omluvy nedorazila.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.