| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No! Po poradě tady jsem koupila aktovku Emipo (vesmír), tehdy nějaké akce nebo štěstí, celá sada -aktovka, pouzdro, etue, sáček na boty - z 1.700 vyšla na tisícovku. Kluk nadšený z motivu, nic jiného jeho zájem neprobudilo - posuzovaná kritéria: váha, komory, ergo záda atd. Líbí se i mi, líbí se mi dodnes - ale zkušenost? Už v říjnu, druhá třída - je malá. Zadní komora - tři knihy + složka se sešity, přední - pouzdro a kolem něj nějak nacpané papuče, svačinová na krabičku je akorát, ale nahoře je síťovaná kapsička, kam dáváme čip na obědy, tu necháváme plandavě položenou na svač. krabičce, když ji srovnáme a je zasunutá pod tu krabku, nejde aktovka zapnout (jde, ale silou). Do boční síťky dám pití, do druhé na zapínání nic, protože ty papuče se tam nevlezou, má tam kapesníky. To jsou pondělky, kdy mají pět hodin - a ta taška je takhle prostě těžká, i pro mě.
Kup tedy dobrý, ale praktická stránka - je to prostě malé. Rozhodně je pořád hezká, taky se stalo rozmačkané ovoce, rozplizlé fixy a pod, ale vše šlo omýt, tak doufám, že ji ještě nějak udám nebo daruju - i když při tom trendu (jemuž jsem i já podlehla), aby měl prvňáček novou, super a značkovou, nevím, nevím.

Píšu ti to tak podrobně, že zřejmě hledíš na každou akčku (i já) a nedávno mi sousedka říkala, že pro svého vnuka (má v péči) koupila u vietnamců batoh za tři stovky (nebo 350) - s motivem fotbalu, s pevnými zády, no a váha 600g. On to má sice do čtvrté třídy, dostal na vánoce, ale využívá i na výlety, tréninky atd., nacpe tam i tělocvik a je spokojený.

Do třetí třídy už musím koupit něco většího. Budu se tedy koukat i jinde - a díky, Jano, za tip na Kauf.
Poradit nemůžu, ale pro děti je důležitý jen ten motiv, vzhled, my chceme ty záda a váhu - a jestli tohle všechno má mít i něco noname, tak proč ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.