| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Danyse,

to s tím vředem jsem myslela pouze tak, že u toho nikoho nenapadne, že by snad měla být ostuda, zajít s tím k doktorovi, kdežto pokud by se mělo jednat o onemocnění psychické, tak to má pro řadu lidí stigma něčeho nepatřičného (však i Val tady zareagovala stylem "přeci nejsem BLÁZEN").

A že spousta lidí vnímá to, že je někdo pošle k psychiatrovi/psychologovi, jako urážku (a někdo to i říká s úmyslem urazit, ve stylu "jsi magor, nech se vyšetřit"), já jsem chtěla pouze zdůraznit, že to v žádném případě takto nemyslím a že onemocnění duše vnímám stejně neutrálně jako onemocnění těla. jako

Pokud jde o to, dohnat Valkýru k nějakému řešení versus "vypovídat, svěřit, sdílet" - tak možná se samozřejmě mýlím, ale myslím, že je čas vypovídání a čas řešení, a Valkýra se tady vypovídává už řadu let, aniž by to vedlo k něčemu lepšímu, naopak do toho zabředává stále víc a víc.

A když mi někdo v 45 řekne, že už jen tak přežívá, tak být to někdo mně blízký, tak se ho určitě budu snažit přimět k tomu, aby to řešil, protože dělat mu dalších 30 let vrbu na vypovídání o tom, jak ho nikdo nemá rád a nikdo si s ním nechce hrát, to bych nedala.

Tady je to jednodušší o to, že nemusíš číst ani reagovat, ale nějak si myslím, že právě v tomto případě dělat JEN tu vrbu je spíš kontraproduktivní. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.