| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale já mu jeho kamarády neberu. Ať si s nimi jde, kam se mu chce. Ale víš on byl napřed domluvený se mnou, že někam zajdeme a jen jsem se otočila, domluvil se s nimi a místo aby se mi omluvil a řek, hele nezlob se, změna plánu, jdu s nimi, tak mi skoro vynadal a řek, že jestli chci, mohu jít taky. Šla jsem na patnáct minut, všichni tam na mě měli kecy, tak jsem odešla. A místo aby kamarád uznal, že přestřelil, že když se s někým domlouvá nemá se na něj vykašlat, tak mi ještě vynadal. Já ti nevím ale já jsem ho nikdy neuzurpovala, jasně jsem mu řekla, že pokud se s nimi chce stýkat, je mi to jedno, já vím, že nemám právo mu nic zakazovat. Jenomže on si vzal do hlavy, že já se s nimi MUSÍM za každou cenu bavit a pokud ne, tak prostě mám táhnut. Tisíckrát jsme mu vysvětlovala, že na společné akce s nimi nepůjdu, nepochopil nikdy nic, jen vyčítal. Já mám snad také právo říct s kým se budu a s kým se nebudu stýkat. On ať se s nimi stýká dosyta. Teď mě ale zamrzelo, že původně jsme byli odmluvení spolu, že si půjdeme sednou někam a on mi hodinku před začátkem akce volá a jen tak mi oznámí hele já jdu jinam s partou a když se mi to nelíbí, ještě málem dostanu přes hubu. Tohle mě štve.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.