| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Cimbur, maličko upresnenie ad "úředníci" (a neber to moc osobne). Ja úřední dny mám, ale prijímám ľudí neustále - úřední - neúřední, chodia si často v iné dni a ne málo (dvere sa mi nezavrú) a proste vybavím - ak zrovna nerobím kontroly vonku. A tiež robím u toho doležité veci (ne že ne, aj my máme doležitosti, ktorých výsledok može byť aj zranenie trebárs detí, ak to zpracuju zle), tiež ukladám a potom pokračujem.

Pravdou ale je, že nie je mojím zvykom vyhadzovať ľudí len preto, že "nie je úřední den". U nás na odbore dokonca všetci vyřizujú priebežne, i keď, samozrejme sa nájdu krávy a debilové - tak rozne, ktorí sú schopní ľudí nevybaviť. (ale to mňa ani doktor nevybaví v mojej nemoci, teraz v piatok sa po pol roku budem "doprošovať" o rehabilitácie, predtým idem k svojej neuroložke, ať mu dá aj ona správu, má tam už dve správy od iného lekára, kam tiež chodím a rehabky mi mal dať de facto po úraze hneď - nedal - nesiem z toho dodnes následky. Ale ten moj zle vybraný debilný obvoďák je známy zrovna úplatkářstvím za vše, budem meniť lekára....tak tým som chcela povedať, že sa debilové nájdu všade, i v lekárskej praxi, i v obchode ...proste všade, ale napriek tomu je tam i kopec normálnych odborníkov na mieste a tak to nezovšeobecňujem, jak vačšina ľudí zovšeobecňuje úředníky:-)

P. S. Neurologičku som hľadala dlho, páč som i epileptik atd... a to je lekárka na svojom mieste, to jako fakt a samozrejme tiež papieruje furt, páč musí a tiež ju svojím príchodom "vyrušujeme" - ale ona to berie ako normálka, proste každé zamestnanie má svoje....

P. P. S. Inak ad téma, ľuďom ich osobné zóny dodržujem striktne (samozrejme nehovorím o najbližšej rodine:-) A tiež nechcem, aby mi do mojej osobnej zóny klienti liezli, napriek tomu ich mám v práci tiež veľmi často priamo u mňa a čučia mi do toho, čo zrovna píšem. Tak ich tiež slušne vždy ponúknem na sadnutie na židli, ak to nepomože, vstanem slušne a tak nejak ich krokom "poodstrčím" tam, kde moja osobná zóna nie je - ale nie je to vždy jednoduché, v tom Ťa chápem:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.