| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ve vedlejší diskusi zazněl zajímavý názor, který se týkal Facebooku: "Když mi ti lidi nestojej za to, abych se s nima potkala a pokecala, tak mě nezajímá ani, jak žijou."
Máte to také tak?
Přestávají pro vás být lidé, se kterými se z nějakého důvodu často nevídáte zajímaví? Už je nepokládáte za přátele?
Mne zajímá, jak žijí lidé, s nimiž jsem v nějakém období trávila čas nebo jsou mi nějak blízcí. S tím, jak často je vidím, to vůbec nesouvisí. Prostě to vždycky nejde - moje nejlepší kamarádka bydlí 100 km ode mne, například. Reálně se s ní můžu vidět párkrát do roka. Přesto mne zajímá její život, i když u něj "fyzicky nejsem".
V návaznosti na to mne překvapuje, že na Rodině trávíme čas s úplně cizími lidmi, o kterých třeba ani nevíme, jak se jmenují, zajímáme se o to, co píšou o svých životech, vyjadřujeme se k tomu... a u lidí, které známe osobně to najednou neplatí, když s nimi nechodíme každý týden na kafe.
Jak to máte vy?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.