| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Souhlasím s děvčaty, nehrát jeho hru, neustupovat. Zapojit děti, aby viděly, že ty snahu máš, ale táta má laxní přístup a ty prostě nemůžeš pořád ustupovat.

Když byl můj ex odejit a taky jsme pořád něco řešili, sms-kovali atd. A on je ulhanej, překroutí co se dá. No v jednu dobu jsem si dala pravidlo. Věcně řešit jen záležitosti okolo syna. Exova oblíbená věta, já mám problém a já tohle a já tamto. Promiň, to jsou tvoje záležitosti, já si svoje taky řeším sama, řešíme jen naše dítě. Tečka. Prudil dál, řešil hovadiny okolo, tak jsem mu tu samou sms poslala znova, a pak ještě potřetí. Nepochopil. Tak jsem přestala komunikovat. Ať psal, co psal. Držela jsem se někdy zuby nehty, ale dost to zabíralo. ¨

Přeci si nebude psát dva dny sám se sebou :-)

A tenkrát mi to schválila i psycholožka. Asi se k tomu budu muset nějak vrátit, i když už se komunikace změnila - neříkám, že k lepšímu. Jen jsem zjistila, že bohužel, jak ho slyším v telefonu, už mi stoupá tlak. Že už předem vím, co bude, půlka nesmyslů a lhaní, hraní na uvědomělýho otce, rozumný hovor ze kterýho za měsíc nezbyde nic. Takže radši píšu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.