| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobry den. Moc me zaujalo vase psani o synkovi a jeho adhd. Nevim jiste jestli to matenpotvrzene nebo jestli je to vase podezreni. Mam doma chlapecka 22mesicu a to ze je trosku jiny od "standardu" jsem si pripustila kratce po roce a pul. Mame jeste 6ti letou dceru a ta byla zcela v poradku ve vyvoji - spise lehce dopredu,alespon mi to hodne lidi rikalo a rika. V 21 mesicich jsme ho s manzelem vzali do detskeho centra,kde se ruznymi diagnozami zabyvaji a i kdyz nam rekli,ze je jeste velice maly na to aby mel 100% diagnozu,tak uz je tam mensi podezreni na ADD coz je bez te hyperaktivoty,proste jen porucha aktivity. Ja si toho az tolik nevsimala,ale je pravda ze u knizek moc nevydrzi i kdyz jednu rad precte a dost, s hrackou si vhvili pohraje a hned ho zaujme neco jinaho nebo ho jennprerusim ze necim tuknuno stul a on hned bezi ke stolu zapomene ze si s necim hral a hned zaujaty tim vo jsem polouila na stul. Zviratka nezajem,zvuky taky nezajem. Nemluvi,jen mamamama,jinak je aktivni,s dcerou si vyhraje a vyblazni jako normal dite. Jestli se Vas muzu zeptat jak dlouho Vas synek nemluvil a jak jste ho rozmlouvala? Ja na nasem vidom,ze se mu zkratka nechce ,ze ani nevi jak. Kouka mi na pusu a i si naspuli pusinku,ale za chvili ho to nebavi. Dostanu z nej houpy kdyz se houpe a jsem stastna. Jsem z toho mirne ve stresu,protoze nevime jak to s nim bude a ceho bude schopny. Uplne ze zacatku jsem mela hruzu z autismu,ale ani v centru nam to nezminili anautisticle projevy krome toho nemluveni nema. Kamaradka autistu ma to je o jinem. Moc dekuji,jestli se mi ozvete,ted tak trochu tapu a bojim se aby mel plnohodnotny zivot a svou at uz to hude jakakoliv diagnoza,aby si to dokazal nejak sam korigovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.