| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kopřivo, nečetla jsem celou diskuzi...ale vybírat aktovku skoro rok předem mi přijde dost brzy....jednak ještě může povyrůst, jednak za tu dobu může mít v oblibě jinou barvu, motiv apod...(a nemyslím tím zrovna nějaké princezny, ale prostě lidi se mění) a taky pro dítě je to fakt hodně dlouhá doba, aktovka stejně bude stát někde v koutě, nebo ve skříni a přijde mi, že to těšení se z ní bude za ty měsíce už takové trochu "vyčpělé" nebo jak to nazvat:-)...aktovka už pak bude nejspíš stejně jen někde ležet ve skříni, nebo v koutě a ve víru běžných dní si na ni nikdo za chvíli ani nevzpomene....a taky aktovku nebo batoh by si měla pořádně vyzkoušet, jestli dobře sedí, takže to stejně už nebude překvapení...jinak syn byl taky dost drobný, sice ne až tolik, měl asi 18 kg, když šel do školy, ale vypadal mezi ostatními hrozně drobný a v podstatě jakákoli taška na jeho zádech vypadala obrovská, batoh od Topgalu ho převažoval dozadu i když byl prázdný....nakonec mu celkem nejlíp sedl batoh (aktovka) Emipo, teď s ní šel do 3.třídy a pořád je jako nová, jinou nechtěl...Jinak co vím, tak malým drobným dětem dobře sedí aktovky od Herlitzu (Midi) a koukala jsem, že i Stil dělá aktovky, co jsou docela úzké a pěkně sedí i na úzkých zádíčkách...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.