| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám z toho stejné pocity. Nenech se ovlivnit diskuzí a posílej věci dál stále, je spousta lidí, kteří jsou za to vděční. A že je tam pár nepoužitelných kusů? No tak je vyhodí, ne...
Mám kamarádku se staršími dětmi, od které dostáváme oblečení. Jsem nenáročná, takže mi nevadí flíčky na tričku apod., prostě hezkých triček má dítě pár, a pak má pár klidně s flíčky na zahradu, na tábory apod., prostě na donošení a aspoň mi není líto, že to zničí a nemusím na ně křičet venku, ať dávají pozor a nezamažou se, jako některé maminky. Ano, stane se, že v balíku je něco roztrhané - buď zašiju nebo vyhodím, a nebo třeba zpuchřelá guma u kraťas apod. - opět, prostě vyhodím a neřeším (nebo vyměním gumu, když jsou to jinak hezké kousky).
Ale na druhou stranu, také se mi stalo, že jsem dostala oblečení (od někoho jiného), kde byly papírky od čokoládových bonbonů v kapse, použitý látkový kapesník apod., bylo vidět, že to nebylo ani vyprané po posledním nošení - to mi tedy dost vadilo a lehce mě to urazilo~;).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.