| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

podle popisu je to škola, kam chodili moji starší kluci. Předpokládám, že je to krajské město kdesi blízko výhledu na vysavač :))

ta škola to umí, pokud je samozřejmě dobrá učitelka. Škola má spoustu zkušensotí, materiálu. Já jsem tam kluky dala a ta škola jim dala strašně moc. Tenkrát jsme ale neplatili školný, to, co vy teĎ máte platit, to je nehorázný, prootže ta škola je státní a logika byla vždycky součástí výuky, angličtina s rodilým mluvčím - k čemu? ty děcka jsou ve věku ,kdy nepotřebují víc než hrát si, vnímat jazyk, ale nepřehánět to. Samozřejmě by mohli naposlouchat líp rodilýho mluvčího, ale za ty prachy můžou i odpoledne v jazykovce a ještě ušetříš.
Mají školu za těch 10 let ERIN tříd vyba´venou víc než dost, to jim platily evropský fondy, teď asi fondy přestaly platit, skončil grand, tak je ptořeba ždímat rodiče. Ael za co? mají pomůcek na dalších 10 let dopředu. Nelíbí se mi to. spolupráce s Mensou? jaká? v čem to bdue jiný? dřív spolupracovali taky, hráli deskovky, jednou týdně chodil student vš mensan do školy a hrál s děckama hry, super. Naejdnou je to oficiální spolupráce, důvod, proč škole platit, proč tam dát děcko, pokud je rodič snob.

Mám pocit, že ta škola se odklonila od vzdělávání nadaných ke vzdělávání bohatých. Ať je nadaný jak chce, hlavně že platí.


Vzhledme k tomu, že tady není jiná škola pro nadaný děcka, dala bych je tam zase, ale vývoj školy mě fakt zklamal

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.