| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý večer, chci se optat na názory na způsoby trestání dětí ve Vašich školkách. Syn, sotva 4-letý, od září ve státní školce, cca 14 dní je tam i na spaní. Je tam spokojený, těší se, nikdy neplakal, že jít nechce apod., doma celkem vypráví, co dělali, co jedli atd. Je dost individualista, není stádní typ, rád si hraje sám, organizovaná zábava ho moc nebere. Dnes mi povídla učitelka, že ho přinutit k oblékání po spaní je teda něco, že neví, co na něj platí. Já na to, že s oblékáním taky nevím, že se stalo, že se nechtěl oblékat, tak jsme třeba nešli ven, nebo třeba jen na chvilku, ptž. než se oblíkl bylo už pozdě. Kdybych to nechala na něm, tak že je celý den v pyžamu. Na to p. uč. pokývla a tím naše konverzace skončila. Cestou ze školky mi ale syn vyprávěl, že dneska spal na lehátku v umývárně, že mu ho tam dala p. uč., protože nechtěl spát, ale pořád něco povídal, tak aby nerušil ostatní děti a tam, že teda později usnul. Synovi to přišlo jako normální, říkal, že zima mu nebyla, že to v umývárně bylo dobrý. On to bere asi jako adekvátní trest ( i když jestli se mu tam líbilo, tak se to asi trochu minulo účinkem), ale já když si představím samotný dítě v umývárně na zemi na matraci, nemám z toho moc dobrý pocit. Jako jasně, kam jinam ho měla šoupnout, když asi pořád něco žvanil a zpíval, ale stejně. A hlavně, proč mi o tom neřekla, když už jsme spolu mluvili? Co se děje s Vašimi dětmi ve Vašich školkách, když nemůžou usnout?
A jen pro info, jsem nově zaregistrovaná, ale chodím sem jako černá duše už léta...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.