| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tino, jeste na ukonceni: u nas rodice nahlasi, ze si neprejou, aby dite ve skolce spalo. Ucitelka nevybira a nevyptava se, ktere dite spat chce. 3 - 4 lete ani nahodou. Kdyz tak sedi a poslouchaji pohadku nebo podobne.
Totez napr. vnuci v Rakousku - v Kindergarten, kam chodili, spali jen deti ve skupine do 2 let, ti starsi vubec ne.

Jinak - ja mam deti 4. Jsou uz davno dospele, zrovna nedavno (misto nejake diskuze, co jako babi a tchyne vidim, ze "neni nutne" - kazdy rodic dela, co muze, ze jo) jsme si povidali o tom, co ted v mem veku vidim, ze bylo uplne zbytecne, i kdyz tenkrat jsem to nazyvala "byt konsekventni" a ctla veskere teorie o vychove deti. Nikdy jsme je za nic netrestali, moje deti to taky nedelaji. Kdyz dorostli, psali "milostne dopisy", jak si vazi, co jsme pro ne udelali (a mne se to ted zda malo, ale co nadelam), jak "muj hlas" slysi v hlave, kdyz se rozhoduji udelat neco, co by se mne nelibilo, jeste ty dopisy mam schovane. Ted jsme mluvili o tom, ze horsi nez jakykoli trest bylo videt, ze jsem zklamana nebo slyset, co si myslim o tom, co se stalo. Ale nebylo to nijak casto.

A to je o tom, co delas i ty pro sveho chlapecka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.