| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nějak jsem vyšla ze cviku nejspíš už. Ale pokud se vám někdo líbí nebo konkrétně když se chlapovi líbí nějaká ženská, strávíte spolu nějkej čas s tím, že chlap mi řekne než odjedu zpět do ČR, že mi dá čas na to, abych si všechno promyslela a že nechce odpověď hned, tak nějak předpokládáte, že má o vás zájem. Abych to upřesnila, byla jsem v zahraničí a stravila nějaký čas s prima chlapem. Řekl mi, že se mu líbím a že až se poznáme, byl by rád kdybych se za ním přestěhovala, že přeci pro sebe chci to nejlepší, co se týče práce a kariery. Rekla jsem mu, jak to tady v mém oboru je a proste jsme se bavili o pracovni situaci u nej v zemi. Myslela jsem si, že to je jen takovy flirt a řečičky. Vrátila jsem se do ČR a on jak mu chybim a podobne. Řekla jsem si, že poznat nekoho nelze jen přes sms a napsala mu kdy se tedy uvidíme. A on najednou, jak má hodně práce, že se uvidíme až si naplánujeme společně dovolenou. Kdyyž jsem mu po nějaké době řekla, že má dovolenou v tom a tom termínu, jestli někam vyrazíme společně, tak opět že neví, jak to bude s prací. Když jsem mu řekla, že to tedy vypadá, že už se nejspís nikdy neuvidíme, tak mi řekl, že ne, ale že vím, jak to má v práci a že proste si to musí naplánovat. A pak zase jako že nic a proste konverzace, jaky jsem mela den v praci,jak se vyresil ten danej problém a podobne. Tak si rikam, ze pokud má chlap skutečně zájem o tu ženskou, tak proste si ten čas najdě, ikdyž bydlí daleko. Nejak me totiž to mesicni dopisovani uz nebavi a prijde mi jak kdyby dotycny nekoho mel. Když jsem se ho zeptala na rovinu, jestli ma pritelkyni, tak odpovedel, ze ne. Tak asi jsem narazila na chlapa, co si rad dopisuje :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.