| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naše mladší má 4r a 4m a váží necelých 15kg.Meri Teda 106 a díky tomu je MUDr. spokojená a nechává nás být. Jak to při téhle výšce vypadá si málokdo umí představit ~e~ tuhle jsem ji dala černý silonky a málem jsem na sebe zavolala sociálku. Ji málo a často. Hodně jsem si zkusila s tou starší ta opravdu s jídlem bojovala jednu dobu třeba za den nesnedla víc než 1 termix. Udělaly jsme pak kolem 4let dohodu že ji se 5krat denně a že Musí z každého jídla aspoň kousek sníst. Teď je jí skoro osm a od léta ji jako otesanek a za rok má nahoře víc než 5kg tak snad vás to taky jednou ceka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.