| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já jsem zase konsternována,jak tady čtu ty pálky,jak rozvedené matky rozhazují prachy,bez jakéhokoli ekonomického myšlení. 5300,- utratit při nástupu v září do školy? Tohle fakt neznám a to by to ještě muselo být vynásobeno dvěma.Ne že by to nebylo možné, školy si diktují nehorázné požadavky mnohdy,ale oni tam počítají s tím, že člověk nemá svůj vl.názor a mozek už vůbec ne a co, z cízího pro ně krev už vůbec neteče.A zkrátka, nekupuju nic, na co nemám nebo díky čemu bych se mohla dostat následně do fin.potíží či se věčně prudit s druhou stranou;nebo nekoupím nic,co se mi zdá drahé či zbytečné a škola to mohla po mě požadavat jak chtěla,ale jde pořád o moje peníze a já si o nich rozhoduju; a když se tak rozhodnu,že budu utrácet po tisících,tak neprudím zas protistranu,ktré se to evidentně nemusí líbit.

když si takhle stěžují ženské tady na své ex,jak jsou hrozní, vystavují tady tak obrázek sebe sama - nenadarmo se říká,že vrána k vráně sedá,rovný rovného si hledá!

A pasta za 250,-? To mu po ní snad rostou 3.zuby,ne? Neříkej, že není jiná levnější náhrada,že nejde najít ta samá někde přes net,apod.Ale toto jsem fakt do svých 51 let ještě neslyšela-nutnost tak drahé pasty pro děcko na zš.~8~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.