| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki, jo, je na normální škole a o indiv. jsem si to myslela taky. Ano, má asistentku, hrozně hodnou, má pomůcky, kartičky a tabulky a tak. Ale učitelka v pondělí otevře knihu na straně 32 a jedem, v úterý str. 33, v st 34 atd... V čj mají sedm sešitů, nikdy nevím, co kde je.. Má umět slovní druhy a já jsem nepochytila, kdy se je učili.. (2.tř.) Nechápe, že předložky se píšou odděleně, panebože kdy to brali - taky 2.tř.? Není to úplně podle knihy, to jsem jako zjednodušila, učí se dva dny vyjm. slova a třetí den ty předložky, pak zas vyjm. slova a pak už nevím. Nechápu, proč má psát za úkol písanku.. A hlavně ta komunikace, nevím, jak mám s nima mluvit - připadám si před nimi, před učitelkou, s asist. se celkem dá, jako z jiné planety - přece jí nemůžu říct, dělejte to tak a tak, protože.. co? ptž. on to potřebuje/ptž. SPC řeklo/ptž se to má-musí? Ona je taky hodná, ale o něm si myslí, že je snad zakletý princ, že jednou procitne - a že prostě nejsou všichni jedničkáři - a že nemůže mít jedničky stejně jako tenaten. (o jedničky nejde, o to srovnávání). Volala jsem na SPC, prý mám být za otravu, prudící matku - nikdo jiný to neudělá. To ne, ale zatím to berou jako práci a nechci, aby se to přeměnilo na otravu pro ně. Oni ho nechávají každou matiku psát do tabulky 1-10 násobky, např. (3x5)+23=15+23=38, tak si musí vypsat tu pětku a dojít k výsledku závorky, takhle zvládne tak 2-3 příklady, s pomocí asistentky, ostatní udělají deset, tabulku nemůže používat, prtože přece se tak nic nenaučí.
Ano, zlepšilo seto, mají pomůcky - ale nezměnilo se nic, tempo a obsah zůstal, stejně jako přetížení a nezájem.
Nový IVP co měl být od prosince, prý bude od ledna - pak mi řeknou, že od dalšího pololetí nebo co já vím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.