| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, poctivě jsem se zamyslela a fakt ne, fakt nepřemýšlím jestli nedávím málo tomu kdo dává mě. Tedy myslím v těch opravdu blízkých vztazích, ne v těch zdvořilostních, kde si to hlídám (ale zároveň si hlídám, abych nepřijala víc, než jsem ochotná vracet).
POkud je ten vztah v pohodě a funkční, což vylučuje závislost na jedné a vysávání na druhé straně, tak nějaké počítání a velké přemýšlení není třeba. Děláš co umíš a jak nejlíp to umíš.

Vždyť to přece není jen o hlídání dětí. Pokud má někdo redukovaný vztah s rodiči na to, že se vidí, když si předávají děti a volají, když si domlouvají termín, tak mě vůbec nepřekvapí, pokud vypadnou hned po vyzvednutí dětí (ať už před obědem nebo po), netuší jestli rodič do vnoučat vrazil poslední dvacku, a babička je pak pomluví po okolí jaká jsou nevděčná pakáž a děti nevychovaní spratci. Tam je toho totiž 100% špatně víc, než kdo kdy odešel a co jedl.

My se stýkáme protože spolu chceme být, pomáháme si když je potřeba a umíme si i říct promiň teď se mi to nehodí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.