| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Tak tohle tu padlo poprvé, a také by se mi to nelíbilo, přišlo by mi to nezralé (s tím natruc nepohlídáním), s tím Honzíkem bych do určité míry chápala, že se mohou cítit jen na jedno dítě "najednou", ale už ne na dvě, ale tam bych předpokládala, že si příště zas vezmou jen Marušku (tj. ne že si budou pořád brát jen Honzíka a Marušku nebudou chtít nikdy)."

Jo, to jsem sem vnesla OOT svuj problem s tchanovci. Bohuzel od te doby, co je i Maruska v hlidatelnem veku, tak nechteji pro jistotu ani Honzika, protoze je jim jasny, ze by si v ramci rovnych vztahu, museli nekdy vzit i Marusku, o kterou nemaji zajem. Je mi to strasne lito a to rozhodne ne kvuli tomu, ze bych potrebovala hlidani, ale kvuli detem samotnym, protoze ty je obe maji zatim ciste a bezelstne rady.

"Tak KOMU je člověk za to vděčnej, to pokládám za formalitu, jako hlavní vidím, že "oplácíš" (kua, už se skoro bojím to napsat, abych zase nebyla nařčena z "hokynaření") - zkrátka že se i Ty podílíš na tom, aby ty vztahy zůstaly hezký a aby si tím mohl "dobít baterky" i ten druhej."

Na tomto miste to oplaceni nevnimam jako hokynareni, ale celkove v teto diskuzi na jinych mistech taky vnimam, jako nektere holky, ze to vsechno trochu moc resis a prepocitavas, ze bezne se to tak nebere, vse se proziva vic prirozene. Mozna se v tom trosku odrazi tvoje zkusenost z pestounske rodiny, ale dost mozna to dela zkreslena pisemna forma sdeleni. Nevim. Kazdopadne dik za zajimavou diskuzi. Jdu do hajan, jsem uz na nejake dalsi diskutovani prilis unavena a emocionalne rozjitrena. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.